HASAN CAN MODELİ SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARI

HASAN CAN MODELİ SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARI

HASAN CAN MODELİ SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARI

Ben, Hasan Can. Uzun senelerdir gayrimenkul danışmanlığı yapmaktayım. Erzurum’da dünyaya geldim. Üniversite tahsilimi Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde tam zamanında ve başarı ile tamamladım. Sekiz senelik uzun bir zaman dilimi boyunca, yurt içinde ve yurt dışında madencilik sektöründe aktif olarak rol aldım. Yaptığım her işte, her zaman risk almayı bildim. Risklerin kişi ve takımlara daha büyük başarılar getireceğinin bilincinden asla çıkmadım. Girişimci ruhun her sektörde en önde yer alması gereken, son derece önemli bir olgu olduğunu her geçen gün daha iyi anladım. Anlamakla kalmayıp deneyimlemeyi tercih ettim. Elde ettiğim sonuçlardan da her zaman tatmin oldum diyebilirim.  

2000’li yılların ilk kısımlarında RE/MAX şirketi ile yollarım kesiştiği andan itibaren, kendim için en doğru sektörün gayrimenkul sektörü olduğunu bir kez daha fark etmiş oldum. Bu sektörde her daim elimden gelenin çok daha fazlasını yapmaya dikkat ettim ve yaptığım her işte gösterdiğim özeni aynı şekilde bu sektörde de gösterdim. Başarının bana ve takımıma öylece kendiliğinden gelmeyeceğini bildiğim için, durmaksızın çalıştım. Her geçen zaman analitik düşünme yetimi arttırmak için uğraştım. Bunun karşılığını en iyi şekilde almasını her daim bildim.

Tüm bu çabalarımın karşılığını ise değerli mülklerin 1 numaralı danışmanı olduğum andan itibaren daha nesnel bir şekilde almış oldum. Fakat tabii ki bununla da yetinmedim, 2002 senesi itibarıyla 7Tepe ofisini kurarak Avrupa ve Türkiye’de hep ilkleri başaran ofisin 7Tepe olması konusunda öncü oldum ve bunu sağladım. Bunu elbette yalnız başıma yapmadım, uzman ekip arkadaşlarımla beraber ilerlemesini de bildim. Takım ruhuna inandım. Daima en iyiye yöneldim, kendimi ve uzmanlık alanlarımı sürekli olarak geliştirmeye gayret ettim. 

Yapmış olduğum her şey, beni ve ekibimi kusursuz bir başarıya götürdü ve dünya çapında gayrimenkul sektörünün zirve noktasına kadar adım adım yükselmemizi sağladı. İlk Hall of Fame ve Lifetime Achievement ödüllerini de çeşitli türde başarılarımla kazanmanın huzuruna ulaştım. Avrupa kıtası sınırlarında Circle of Legends Award adlı ödülü kazanmış olan ilk gayrimenkul danışmanı olma gururuna eriştim, bu gururu yaşadığım anı dün gibi hatırlamaktayım. Bunun devamının geleceğini içten içe her zaman biliyordum ve elbette yanılmadım. Kulüp ödülleri arasında en büyük olan Diamond Club’ın vermiş olduğu ödülü son 12 senedir aralıksız şekilde alan ilk ve tek üye oldum. Ses getiren bir ödüle çabalarınızla ulaşmanın verdiği his hiçbir şeyde yoktur.

 

Bu tür başarılar beni hem çok mutlu etti, hem de daha da başarılı olmam için bana cesaret verdi. Yalnızca ülkemizde değil, bütün Avrupa kıtasında da bu başarıyı elde eden tek kişi olmak, beni onurlandırdı. Ülkemizin en dinamik danışman kadrosuyla beraber lüks konut ve değerli türde ticari gayrimenkul alanında profesyonel bir anlayışla hizmet vermeye ekibimle devam ediyorum. Tüm bu başarılara yüzlerce memnun müşteri ile ulaşmış olmak ise beni daha çok başarı elde etmeye iten kusursuz bir sebep oluyor.

Mesleğime duymakta olduğum tutku ve merak vesilesiyle, ülkemizde ve dünya genelinde birçok başarıya imza atmış olmamın yanı sıra, danışanlarıma her zaman istediğinden çok daha fazlasını veren bir gayrimenkul danışmanı olmak için çabaladım. Bu da, ilk önce müşteri memnuniyetini gözetmem ve bu konuda adımlar atmamla alakalı olarak gerçekleşti. Mesleki tatminin ne demek olduğunu da tam olarak bu esnada öğrenmiş oldum. Kriz anları, zor olanaklar ve imkansızlıklar da gördüm, deneyimledim. Bunlardan güç almasını bildim ve hep daha da ileriye doğru yürüdüm.

Önüme gelen her fırsatta yeniyi denedim. Çağa ayak uydurdum. Tüm bunların başarının altın anahtarı olduğu kanısındayım. Her gün yeni bir serüvene adım atıyor olmamın da en büyük nedeni bu oldu hiç şüphesiz. Anı yaşayarak, fakat geleceği düşünmeyi de ihmal etmeden dengeyi kurarak çalışma prensibimi oluşturdum. Değişen dünyaya ve birçok dönüşüme vakit kaybetmeden ayak uydurdum. Uzmanlık alanım olan gayrimenkul sektöründe hizmet sağlamakta olduğum ve sağlamaya hala devam ettiğim alıcı ve satıcı danışanlarımın yatırımlarına yön vermeyi her zaman bildim. 

Her an mutlu müşteriler yaratan eğitimli uzman kadrom ile beraber gayrimenkul danışmanlığı meslek grubunun itibarını ve kurallarını belirleyen, evrensel kökenli bir ofis olabilme disiplini ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ofisimiz içerisinde dijital dönüşümü bizzat hayata geçirerek, müşteri yönetim sistemlerimizi de layığıyla sonuçlandırmaktayız. CRM sistemimize entegre etmiş olduğumuz pazarlama modüllerimiz ve değerleme ile alakalı olan modülleri aktif olarak kullanmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize teknolojik gelişmelerin getirdiği dijital sistem ile beraber hizmet etmek ise dönüşüm amacımızın en temel ilkesi haline gelmiştir. 

İşinde her zaman disiplinli bir şekilde öne çıkan uzman ekibimle beraber, İstanbul’un en değerli yerlerinde; Acarkent ve Beykoz Konakları’nda birbirinden güzel konutu RE/MAX 7Tepe uzmanlığı ışığında seçkin sahipleri ile buluşturdum. 2002 senesinden bu yana RE/MAX’te gayrimenkul danışmanlığı yaptığım için gurur duyuyorum. Medya ve spor dünyasından başarılı kişileri de hayallerinde yer alan evlere kavuşturduğumuz için ayrı bir sevinç içerisindeyim. Umarım elde ettiğim başarılar uzun yıllar boyunca sürmeye devam eder ve sektörde her zaman yerini belli eder. Bunun olması için durmaksızın çalışmaya, çabalamaya ve üretmeye devam ediyor olacağım.

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;