Başta Acarkent ve Beykoz Konakları olmak üzere İstanbul’un en değerli bölgelerinde, birbirinden eşsiz 1.000’in üzerinde konut RE/MAX 7 Tepe uzmanlığı ile seçkin sahipleriyle buluştu. 2002 yılından bugüne başarılı brokerımız Hasan Can liderliğinde iş, spor ve medya dünyasından başarılı insanları hayal ettikleri evlere kavuşturduk. Sattık, kiraladık.

Bu kadar çok insanın tercihini RE/MAX 7 Tepe’den yana kullanmasının sebebi ise sektöre ve faaliyet gösterdiğimiz bölgeye olan mutlak hâkimiyetimiz, uzmanlığımız ve de müşterilerimizi çok iyi dinleyip, onları anlayıp, taleplerini dikkate alarak nokta atışı portföyleri sunuyor olmamız.

Gerek satın alma, gerek kiralama taleplerinde, müşterimizin ihtiyacını tam olarak anlıyoruz. Müşterilerimize, elimizdeki portföylerin tamamını gezdirmeye çalışarak zaman harcatmıyoruz. Tam olarak aradıkları özelliklerdeki konutu bularak, alıcı ve satıcı açısından uygun fiyatlı olarak sunuyoruz. Böylece yükselen müşteri memnuniyeti seviyemiz, sadık ve memnun bir müşteri kitlesi yaratarak 16 yıl boyunca istikrarlı bir şekilde büyümemizi sağladı.

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;