EVİNİZİ TREND RENKLERLE BOYAMAYA HAZIR MISINIZ?

Evinizi Trend Renklerle Boyamaya Hazır mısınız?

Evinizi Trend Renklerle Boyamaya Hazır mısınız?

İşte size evinizin büyüklüğüne, küçüklüğüne aydınlık ya da karanlık oluşuna göre en uygun rengi bulmanızı sağlayacak ipuçları:

Gri
Gri ağır bir renktir. Ciddiyeti, sadeliği ve hareketsizliği temsil eder. Gözün en rahat ayırdığı renk olarak da bilinir.

Sadelikten yanaysanız, klasik görünümü seviyorsanız duvarlarınızda gri rengi tercih edebilirsiniz. Ayrıca gri rengine lila ekleyerek daha hoş ve yumuşak bir renk ortaya çıkabilirsiniz. Salonunuzda gri rengi tercih ederek odaklanmayı arttırabilir ve aynı zamanda evinizin daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kömür Mavisi
Kömür Mavi renk verimliliği, otoriteyi ve sonsuzluğu ifade eder. Evinizin odalarında kömür mavi rengi ve tonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evinizin dekorlarını seçerken açık kahve tonlarını da tercih edebilirsiniz. Altın renkli objelerle oluşturacağınız köşeler evinizin modern ve şık görünmesini sağlayacaktır.

Merlot
Merlot rengi ortamdaki her şeyi zevkli ve zarif kılar. Evinizin bir duvarını merlot rengine boyayarak şıklık kazandırabilirsiniz. Bir de önüne güzel bir chester koltuk koyarak şık bir okuma köşesi yapabilirsiniz.

Flamingo Pembesi
Yumuşak minimalist bir hava katan bu renk ev modasında trendler arasında. Salonunuzda, yatak odanızda ya da çocuğunuzun odasında çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz yumuşak bir renk. Bu renk aynı zamanda odalara cool, modern bir hava da katacaktır.

Açık Kil
Yumuşak ve açık renklerden biri olan açık kil rengi evinizde açık hava, gün ışığı görüntüsü elde etmenizi sağlar. Açık kil rengi evinize iç rahatlatıcı ve ferahlatıcı bir ortam sunar. Mutfağınızda kahvaltı yaparken verdiği açık hava hissiyle keyifle kahvaltınızı yapabilirsiniz. Salonunuz karanlıksa ve güneş almıyorsa, bu renk salonunuza güneşli bir gün havası katar. Odanızın daha aydınlık görünmesini sağlar. Karanlık olan odalar ve banyolar için ideal bir renk tonudur. Bu renk tonlarını evinizin salonunda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bej
Bej, eviniz için her zaman tercih edebileceğiniz renklerden biridir. Modası hiçbir zaman geçmeyen bir tonu vardır. Odalarınızdaki her renk eşyalarla uyumu yakabilirsiniz. Evinizde sade ve şık bir görüntü oluşturur. Bej rengi aynı zamanda kiri çok fazla belli etmez ve dolayısıyla kullanacağınız her ortamda size rahat dekorasyon alanı sağlar. Aynı zamanda canlı renklerle kombinlendiğinde ise, hareketli ve enerjik bir alan oluşturabilecek renklerden biridir.

Yanık Portakal
Yanık portakal rengi çok canlı bir renktir. Evinizin duvarlarında tercih ederseniz, enerjinizi yüksek tutmanıza yardımcı olacaktır. Ev dekorunuza, küçük objelerle yanık portakal rengine uygun ince dokunuşlar yaparak derinlik katmış olursunuz. Ayrıca salonunuza yerleştireceğiniz kahverengi bir masa ile ayrı bir hava ve modern bir görünüm oluşturmuş olursunuz.

Sis Beyazı
Sis beyazı iddialı bir renk değildir ama huzur verdiğine inanılan bir renktir. Evinizde dekoratif olarak taş rengi vazolar ve keten tekstil ürünleri tercih ederseniz sis beyazı ile mükemmel bir kombin oluşturabilirsiniz. Ayrıca sis beyazını renkli fonlu perde tercih ederek de kombinleyebilirsiniz. Evinizin doğallığını bozmadan hoş bir görüntü elde edersiniz.

Canlı Mercan
Canlı Mercan 2019 yılının trend rengidir. Mercan rengi genel olarak salonlarda kullanılır. İyimserliğin ve mutluluğun rengi olarak tanımlanır. Evinizin duvarlarında kullanarak kendinize enerjik bir ortam yakalayabilirsiniz.

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;