Ece Efe

Ece Efe

Ece Efe

Gayrimenkul Danışmanı


Queen of Vadistanbul

Başkent Üniversitesi Kolej Ayşeabla'da lise öğrenimi gördükten sonra, Başkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandı.Bu dönemde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nda Kampanyalı Satışlar ( Ön Ödemeli Konut Satışları ) biriminde stajını tamamladı. Üniversitenin son senesi gönüllülük çerçevesinde bir siyasi partide halkla ilişkiler biriminde çalıştı. 2010 yılında İngiltere'nin Bath şehrinde KAPLAN International Schools'a katılarak dil ve girişimcilik eğitimlerimi tamamladı.

Üniversite yıllarında workshop ve gönüllük esasında bir çok projede kişi ve hayvan haklarının savunucusu rolünde olan Ece , 2013-2016 yıllarında Lions Kulübü tarafından onurlandırılmıştır. Ece Efe bu dönemde özellikle uzmanlığını gayrimenkul sektöründe geliştirdi.

2014 yılından bugüne RE/MAX , ERA ve Coldwell Banker firmalarında ciro dereceleri ile başarısını kanıtlamış bir gayrimenkul profesyonelidir.

Aynı zamanda 2017 yılında RE/MAX bünyesinde Türkiye'de en çok gayrimenkul danışmanı kazandıran işe alım direktörü (real estate recruiter) olmuştur.2021 yılından itibaren Re/max 7tepe'de gayrimenkul danışmanlığı yapmaktadır.

Uzmanlık Bölgesi İstanbul Avrupa Yakası , Sarıyer- Maslak Hattı

Lüks Konut , Penthouse 

ŞİMDİ RANDEVU OLUŞTURUN!

Size En Uygun Gayrimenkulu Bulmamız İçin;